• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
İletişim
Hava Durumu
Saat
Takvim

Anasayfa

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Prof. Dr. Lale Orta Başkanlığındaki Yeni Merkez Hakem Kurulu, gerçekleşen yemin töreninin ardından göreve başladı.

Yeni Merkez Hakem Kurulumuzu ve 6. Bölge Sorumlumuz Hamza MISIR'ı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

TFFHGD TRABZON ŞUBESİ

01.02.2023
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu gerçekleştirdiği toplantıda aldığı kararla; Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na Prof. Dr. Lale Orta'yı getirmiştir. Bu kararla yeni Merkez Hakem Kurulu üyeleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

Başta Prof. Dr. Lale Orta ve Hamza Mısır olmak üzere göreve başlayacak olan Merkez Hakem Kurulu'na başarılar diler, görevden ayrılan MHK Eski Başkanımız Sabri Çelik ve MHK Eski Üyemiz İsmail Köse'ye Türk hakemliğine katkılarından dolayı teşekkür deriz.

30.01.2023
29 Kasım 2022 Salı günü Düzköy Stadı'nda oynanan Karadağspor - Kalkınmaspor 2. Küme müsabakasında Karadağspor takımında adına futbolcu diyemeyeceğimiz kişi tarafından müsabakayı yöneten hakemimiz Göktan DEMELİ'ye darp, şiddet ve fiili saldırı gerçekleştirilmiştir.
TFFHGD Trabzon Şubesi olarak, son zamanlarda ilimizde ve farklı illerde gerçekleşen bu çirkin hareketleri şiddetle ve nefretle kınıyoruz.
Hakemlerimize geçmiş olsun dileklerimizi ileterek her zamanki hakkaniyet ve disiplinden taviz vermeden bu olaya adı karışanlarla ilgili idari ve yasal işlemlerin yürütülmesinin sonuna kadar takipçisi olacağız.
02.12.2022
8 Kasım 2022 Salı günü Sürmene Stadı'nda oynanan Sürmenespor - 1967 Değirmenderespor 1. Küme müsabakası sonrası 1967 Değirmenderespor kulübü yetkilileri ve taraftarları müsabakayı yöneten hakemimiz Miraç Yıldırım ve Yardımcı hakemlerimize karşı kötü söz eylemlerinde bulunup darp, şiddet ve fiili saldırı gerçekleştirmişlerdir.
Hakemlerimize geçmiş olsun dileklerimizi ileterek her zamanki hakkaniyet ve disiplinden taviz vermeden bu olaya adı karışanlarla ilgili idari ve yasal işlemlerin yürütülmesinin sonuna kadar takipçisi olacağız.
12.11.2022
 2  ...
Haftanın Hakem ve Gözlemcileri
Maç Sorgulama
Bağlantılar

Oyun Kuralları
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret320532
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.432627.5425
Euro28.747328.8625